PRZEDSTAWICIEL W BETTERWER-praca i zarobki

Twoja szansa z BETTERWARE

W Betterware pracujemy zespołowo, dołącz do mojego zespołu już dziś.

Poznasz nowych ludzi, nawiążesz nowe przyjaźnie a przede wszystkim otrzymasz satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie i będziesz w końcu zadowolony ze swojej pracy.

 

 

 

 

 

 

 

2 drogi zarabiania

Droga pierwsza to:

Oszczędzanie na własnych zakupach bo jako przedstawiciel kupujesz produkty dla siebie po niższych cenach. Poznałeś już ofertę katalogową? Pokaż katalog znajomym, zbierz zamówienia i zamów produkty. Różnica między cenami zakupu i sprzedaży to Twój zysk bezpośredni.

 

 1. Kupujesz wszystkie produkty bez 30% marży
 2. Kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz (a dzięki pełnej aktywacji nawet z 14 dniowym terminem płatności!)
 3. Nie limitowany czas pracy (pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz - jeśli masz ochotę nawet 1 godzinę dziennie!)
 4. Gwarancja jakość i  możliwość zwrotu
 5. Dłuższy czas gwarancji jakości, klient może zwrócić towar do 7 dni - Przedstawiciel ma na to 20 dni
 6. Punkty premiowe, czyli premie za dokonane zakupy i dodatkowe prezenty. Więcej Tutaj

Podsumowując tą drogę: jesteś panem własnego czasu i własnych zamówień, zamawiasz, polecasz, zbierasz punkty i otrzymujesz premie i prezenty.

 

Druga droga to:

 Zapraszanie następnych osób do klubu Betterware oraz korzystania ze wszystkich możliwości jakie daje nam BETTERWARE (kupowanie produktów i tworzenie własnego zespołu) czyli realizacja planu marketingowego, który polega na przekazywanie informacji i dzieleniu się tymi możliwościami z innymi.

 

Plan marketingowy przewiduje szczeble kariery z firmą Betterware zgodnie z zasadami MLM, dlatego by w pełni zrozumieć plan zachęcamy do samouczka

 

Aby awansować na kolejny poziom musisz osiągnąć pewien poziom punktowy w podległej Tobie grupie.

 

Poziomy rabatowe

Punkty (P)

Poziom dodatkowego wynagrodzenia(%)

200 - 499

3 %

500 - 1.199

6 %

1.200 - 1.999

9 %

2.000 - 3.999 + Tytuł "Starszy Przedstawiciel"

12 %

4.000 i więcej + Tytuł "Lider"

15 %

Sprzedając samemu trudno było by osiągnąć tytuł "Starszego przedstawiciela" dlatego punkty w podległej Tobie grupie sumują się na końcu miesiąca i są do wykorzystania w następnym. Jeśli w styczniu osiągniesz (przekroczysz sumę punktów 499) to w  Lutym możesz liczyć na premię od obrotu grupy w wysokości 3%.

 

 

Jako sponsor udało Ci się zaprosić do korzystania z produktów Betterware 4 Osoby, z czego jedna już zaprosiła kogoś. Zapraszając innych do klubu Betterware za każde zakupy zaproszonych przez Ciebie osób otrzymuje się punkty które sumują się.

W przykładzie po lewej:
- Posiadasz 200 indywidualnych punktów za zakupy
- Suma punktów podległych osób (100p + 100p  + 200p+ 250p+ 350p = 1000p)

Suma grupy to Liczba punktów podległych osób + Twoje własne punkty (1000p + 200p = 1200p) czyli 1200p (zgodnie z powyższą tabelką to 9% od obrotu grupy)

9% To twój dodatkowy dochód i będzie się on powiększać wraz z samoistnym rozwojem Twojej grupy.

 

 

Idea "Planu marketingowego" i sukces polega na generowaniu dużego obrotu grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest praca właśnie dla Ciebie!

 

 

 

O mnie

Witam mam na imię Elżbieta od niedawna zajmuje się sprzedażą bezpośrednią. Swoją przygodę rozpoczęłam zFM Group Polska i jestem z tego bardzo zadowolona. Grudniuubiegłego roku kolega namówił mnie żebym się zapisała do Betterware. Długo nie myślałam nad tym mówiąc sobie, a co tam warto spróbować nic się nie traci. Teraz nie żałuje, że podjęłam tą decyzje firma jest naprawdę solidna, świetny plan marketingowy.

Pracuję kiedy chcę bez żadnych ograniczeń, mogę w spokoju zajmować się domoem i rodziną , znaleźć jeszcze trochę czasu wolnego dla siebie samej. Przy tym poznaję wiele ciekawych i interesujących osób.

   Dlaczego się tym zajmuje? Dlatego, że:

 1. Sama ustalam zasady i wybieram godziny, które mi pasują;
 2. Sama wyznaczam sobie cele, które mi odpowiadają;
 3. Mam więcej czasu dla rodziny;
 4. Zawieram nowe znajomości i prowadzę bogate życie towarzyskie, a przy okazji buduje własną karierę zawodową;
 5. Pracuje sama na siebie;
 6. Pomagam innym, co przynosi mi wiele satysfakcji;
 7. Mam dodatkowe pieniądze, których ilość ciągle rośnie;
 8. Praca nie jest męcząca i nie wymaga specjalnych kompetencji. W tej branży jest miejsce dla każdego, nie ważne kim jesteś i co robisz na codzień;
 9. Sama ustalam, ile wart jest mój czas;
 10. Nieograniczone możliwości rozwoju. Można tworzyć grupę już od pierwszego dnia członkostwa;
 11. Zero wkładu własnego na start;
 12. Pracuje tam, gdzie jestem i tam, gdzie mam katalogi;
 13. Mam produkty po cenie hurtowej do domu, w sklepie za takie gorsze tak świetnych produktów, bym raczej nie kupiła, dodatkowo firma organizuje od czasu do czasu wyprzedaże i wtedy przedstawiciele mają produkty o 50% taniej;
 14. 14 dniowy okres zwrotu, gdy produkty nie spełniają moich oczekiwań i 12 miesięcy gwarancji na wady ukryte (w marketach kupując np. pudełka na żywność nie dostałabym na nie 12 miesięcznej gwarancji);
 15. Darmowe szkolenia, dzięki którym praca jest jeszcze łatwiejsza. Dodatkowa wiedza zawsze się przydaje;

Produkty

Katalog jest podzielony na 5 kategorii tematycznych:

1. Kuchnia

2. Garderoba

3. Sprzątanie

4. Zdrowie i uroda

5. Dom i ogród

Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego :)

Zapraszam do obejrzenia

O betterware

Początki firmy sięgają 1928 roku gdzie we wschodnim Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i środków do gospodarstwa domowego okazała się prawdziwym hitem. Biznes rozwijał się tak dobrze, że na początku lat 30. otworzono fabrykę w Romford. Asortyment został rozszerzony, a nazwę firmy zmieniono na Betterware, aby podkreślić rosnącą różnorodność produkowanego sprzętu i artykułów czyszczących.

Betterware szybko uzyskało znaczącą pozycję wśród firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Lata 60. przyniosły kolejny dynamiczny wzrost sprzedaży, a firma Betterware została uznana za jednego z sześciu wiodących dostawców w branży gospodarstwa domowego.

W latach 80. została rozwinięta sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Sprzedaż zagraniczna przekroczyła dwukrotnie, a wkrótce trzykrotnie wartość sprzedaży przypadającej na jednego klienta na Wyspach Brytyjskich. Wprowadzenie nowych katalogów, ekspansja zagraniczna oraz ściślejsze powiązanie wyników sprzedaży z poziomem wynagrodzeń dało podstawy do poszukiwań nowych możliwości inwestycyjnych.

W latach 90. wartość udziałów spółki wzrosła tak znacząco, że znalazła się ona na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.

 

Beterware dzisiajObecnie Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania dla gospodarstw domowych. Przedstawiciele Betterware dostarczają produkty ponad 7 milionom klientów w Europie, Ameryce Środkowej, Australii i Azji.

Rok 2007 otworzył nowy rozdział w historii Betterware. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce. W roku 2010 liczba niezależnych przedstawicieli sięgneła blisko 40.000 osób.

 

Od autora

Jest jeszcze wiele miejscowości, w których nikt nie słyszał o betterware i nie ma ani 1 przedstawiciela, jest dużo rejonów w Polsce do których nie trafił nasz katalog produktów, wiec decyduj się szybko na współpracę bo teraz dla ciebie jest ten czas !! To jest ten moment, kiedy możesz być pierwszą osobą w swoim mieście, która rozwinie swój biznes.

 

W Betterware możesz kupować na własne potrzeby taniej,
możesz zarabiać polecając produkty znajomym,
ale również możesz stworzyć swój własny biznes.


To właśnie Plan Marketingowy Betterware umożliwia wszystkim przedstawicielom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój własnego biznesu bez ryzyka, nakładu środków i inwestycji!

Start

 

Witaj na stronie przedstawiciela klubu Betterware

 

Dzięki tej stronie poznasz lepiej firmę BETTERWARE, dowiesz się jak kupować wysokiej jakości produkty i oszczędzać czas i pieniadze. To jeszcze nie wszystko, dzięki tej stronie możesz zgłosić swoje członkostwo w klubie Betterware Polska a ja poprę Twoją kandydaturę i będę towarzyszyć Tobie w odnoszeniu sukcesów z betterware.

 


W naszym zespole stawiamy na wspólną pomoc, możesz liczyć na wiele przydatnych i praktycznych wskazówek z naszej strony. Tak jak wielu przeglądasz internet w poszukiwaniu ciekawej i satysfakcionującej pracy. Dziś jestem zadowolona i dumna że współpracuję z betterware i wraz moim przepełnionym entuziazmem zespołem pracujemy na wspólny sukces.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do mojego zespołu - możesz liczyć na Moją pomoc i materiały!

Zapisz się

W Betterware za sukcesem każdej osoby stoi wiele osób, dlatego ciesze się że spotykamy się na tej stronie.

Ze swojej strony gwarantuje pełen zestaw informacji o firmie Betterware wraz z przysłowiową wędką.

GOTYWY NA POŁOWY?