FM GROUP Polska jest firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Została założona w 2004 roku we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego.

Odniesiony w kraju sukces umożliwił firmie dynamiczne wkroczenie na rynki zagraniczne. Obecnie marka FM GROUP jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz w Azji. Na całym świecie z FM GROUP współpracuje ponad 550 000 Dystrybutorów, z czego 150 000 działa w Polsce.

Produktem flagowym FM GROUP World są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM Fragrances. Uzupełnieniem asortymentu są produkty perfumeryjne (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki).

W listopadzie 2008 roku firma wkroczyła w nowy segment, wprowadzając na rynek doskonałej jakości środki czystości pod marką FM GROUP FOR HOME.

Od października 2009 roku klienci i Dystrybutorzy FM GROUP mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM GROUP Mobile.

Najnowsze osiągnięcie FM GROUP to kolekcja kosmetyków kolorowych FM GROUP MAKE UP, stworzona w oparciu składniki mineralne wzbogacone o ekstrakty i olejki roślinne.

Oferta skierowana do wszystkich, bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.

Zapraszam do współpracy z firmą Fm Group.
Przeczytaj tą stronę i przekonaj się, że warto pracować z Nami!

Sprzedajesz perfumy, kosmetyki, chemię gospodarczą i usługi telekomunikacyjne i zarabiasz 43% ze sprzedaży!
Ponadto budujesz swoją sieć dystrybucji by zarabiać jeszcze więcej i dostawac od firmy prowizję od 3% do 21% z obrotu.

Współpraca z Nami jest prosta, przyjemna, oparta na umowie dystrybutorskiej i co najważniejsze daje duże korzyści finansowe.

1. Zarabiasz na sprzedaży produktów
2. Masz możliwość budowania własnej struktury by zarabiać dużo więcej
3. Nie masz narzuconych terminów, w których musisz zamawiać towar
4. Pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz i z kim chcesz
5. Zamawianie produktów jest wygodne i szybkie (telefon, e-mail, fax, sklep on-line)
6. Dostawa zamówionego towaru w ciągu 2 dni prosto do twojego domu
7. Nie masz żadnych zobowiązań wobec firmy, w każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy nie ponosząc żadnych kosztów i konsekwencji
8. Kupujesz produkty dla siebie dużo taniej
9. Korzystasz z atrakcyjnych programów motywacyjnych, które dają dodatkowe korzyści materialne
10. Dysponujesz planem marketingowym, który wcielony w życie gwarantuje sukces
11. Rozpoczynając współpracę inwestujesz jedynie w starter (skórzany próbnik z próbkami perfum i katalogi) a potem już tylko zarabiasz!

Nasze perfumy i kosmetyki mają zapachy wszystkich światowych marek (np. Chanel, Dior, Hugo Boss, Dolce&Gabbana, Davidoff, Giorgio Armani).
Nasza firma zaopatruje się w komponenty zapachowe w niemieckiej rozlewni DROM (tam również zaopatrują się światowe marki) , to gwarantuje wysoką jakość naszych produktów. Jednak cena proponowanego przez nas asortymentu bardzo różni się od ceny markowych produktów i jest w stosunku do nich bardzo konkurencyjna, gdyż zrezygnowaliśmy z wielu czynników, które znacznie ją podnoszą (drogie logo, wymyślne opakowania, pośrednicy, reklamy), tak więc nasze produkty świetnie się sprzedają gwarantując nam sukces.

Jeśli zainteresowała Cię moja strona i chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się ze mną proszę.
Zapraszam do współpracy, naprawdę warto!
Ja z mojej strony oferuję ciągłą pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy!

Nie zastanawiaj się, dołącz do Fm Group bo nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!

Zapraszam do zapoznania się z Planem Marketingowym:


ftp://ftp.fmworld.com/plan_marketingowy_polski_10.2009.pdf


Cele firmy FM Group to:

- ciągły wzrost liczby produktów w ofercie;
- spełnianie oczekiwań klientów;
- wzmocnienie ich zaufania do firmy poprzez rzetelną współpracę.

 

Nasi użytkownicy

   
      Zarabianie przez internet w czasach, kiedy większość ludzi ma stały dostęp do internetu, stało się bardzo proste. Ta strona wyjaśni Ci jak wygląda proces zarabiania przez internet i kotakt z klientem w FM GROUP , oraz o pracy w domu jako Dystrybutora sprzedaży artykułów FM. Na stronie prezentowane są też różne programy parnterskie, dzięki którym można w prosty sposób zarobić pieniądze, z czasem dodane zostaną także nowe działy razem z nowymi sposobami zarabiania pieniędzy. Zarabianie przez internet jest naprawdę proste, wymaga tylko trochę cierpliwości, stwierdzisz to sam po przeczytaniu informacji zawartych na stronie.
 

potrzebna obsługa flash